Apartament 2+1 në shitje rruga "Pogej" 87750 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron në shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 135 m² të ndodhur pranë kopështit “Tom Ali Mhilli”.

Apartamenti ndodhet në katin e parë të banimit.

Ambjenti i brendshëm është i bollshëm duke ofruar një sallon, një kuzhinë gatimi, dy dhoma gjumi, dy banjo dhe një ballkon.

Gjithashtu ka dhe një verandë që rrethon të gjithë apartamentin.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 20 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Korrik, 2019