Dyqan në shitje, në Zdrale 45000 Zdrale

Sun Real Estate ofron në shitje një dyqan me sipërfaqe 140 m², të ndodhur tek Kryqëzimi i Zdrales.

Dyqani ndodhet në katin -1, është i shtruar me pllakë dhe ka një banjo.

Ndryshuar ne 20 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 20 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 20 Korrik, 2019