Apartament 1+1 në shitje te Dollari 49500 rruga Nuri Bushati

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe të përgjithshme prej 78 m².

Apartamenti ndodhet në katin e VIII të banimit të një pallati të ri te Dollari.

Ka një dhomë gjumi, një sallon, një banjo dhe është i shtruar në pllakë.

Shitet i mobiluar.

Ndryshuar ne 19 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Korrik, 2019