Apartament 1+1 në shitje, në Kune 30000 Lezhe

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 me sipërfaqe 48 m² në Kune të Lezhës.

Hyrja ndodhet në katin e dytë.

Apartamenti ka:-një dhomë gjumi,

-një banjo të kompletuar

-një ballkon.

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe me dritare duralumini.

ÇMIMI: 30’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 19 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 19 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 19 Korrik, 2019