Tokë në shitje, në lagjen “Vojo Kushi” 140000 L. Vojo Kushi

Sun Real Estate ofron për shitje një truall me sipërfaqe 455 m², me vendndodhje në lagjen “Vojo Kushi”.

Në një pjesë të truallit është ndërtuar një shtëpi me sipërfaqe ndërtimi 230 m², që ndodhet në katin e parë.

✔Cilësitë e truallit:

– Zona përreth është e qetë

– Trualli është i pajisur me certifikatë pronësie dhe hipoteke.

Ndryshuar ne 18 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Korrik, 2019