Apartament 1+1 ne kommpleksin Mangalem 21 ne Ali Dem 45000 Tirane

Apartament 1+1, me siperfaqe 61 m2. Hyrja e apartamentit te fton ne hapesiren e korridorit ne te cilin ka nje kend te caktuar per mobiljen ne hyrje, perzgjatja e se ciles mund te lidhet mjaft mire me kendin e gatimit. Kendi i ndejtjes dhe ngrenies ofrojne kushte shume te mira ajerimi dhe ndri�imi. Dhoma e gjumit ka deren ne afersi te asaj se llozhes, duke mos cenuar funksionalisht ambientin e dites me flukse shtese levizje.

Apartamenti ndodhet ne kompleksin e ri Mangalem 21 qe po ndertohet ne Ali Dem.

Natyra e qete dhe ajri i paster e bejne kete kompleks nje vend ideal per te jetuar.

- Financim deri ne 70% te vleres se apartamentit
- Mundesi pagese me keste
- Ndertuar me materiale te cilesise me te larte ne treg

Per me shume informacion kontaktoni ne:

- 0672000727
- [email protected]

Ndryshuar ne 18 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Korrik, 2019