apartament 139000 Tirane

Apartamenti ndodhet ne nje pallat te ri, siperfaqe totale 122.6 m2. Kati 4 i godines Apartamenti ka 1 organizim shume te mire te brendshem me nje sallon te madh e te mirendricuar, 2 dhoma gjumi te cilat jane te bollshme, 2 tualete dhe 2 ballkone. Apartamenti eshte i sapo investuar gjysem i mobiluar dhe ndodhet ne nje objekt te mire. Apartamenti eshte i orientuar jug-lindje e si rrjedhoje ka ndricim dhe ngrohje natyrale gjate gjithe dites. Rifiniturat jane te cilesise se larte. Cmim: 139.000 Euro.

Ndryshuar ne 18 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 18 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 18 Korrik, 2019