Garsoniere në shitje në Kune 20000 Kune

Sun Real Estate ofron për shitje një garsoniere të ndodhur në katin e dytë tek Kompleksi Uldedaj, në Kune të Lezhës.

Hyrja ka sipërfaqe 42 m², dhe ofron: -një dhomë

-një banjo

-një ballkon.

Apartamenti shitet i pamobiluar.

ÇMIMI: 20’000 €

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 17 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Korrik, 2019