Ambient biznesi për shitje në Sheshin “Demokracia” 110000 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi të ndodhur në Sheshin “Demokracia”.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 67 m² dhe ndodhet në katin -1.

Veçoritë e ambientit: -ka sistem sigurie me kamera

-ka sistem aspirimi dhe kondicionimi

-ka 1 banjo

Ambienti mund të jepet me qira bosh.

Ndryshuar ne 17 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 17 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 17 Korrik, 2019