Tokë për shitje në Ndocej 32700 Ndocej

Sun Real Estate ofron për shitje një tokë me adresë në Ndocej, 100 metra larg unazës perëndimore të Shkodrës.

Cilësitë e tokës:

– Prona ndodhet në një zonë të populluar dhe të qetë.

– Ka një hapësire prej 225m² dhe është e përshtatshme për ndërtim banese ose të një ndërtese shërbimesh.

– Kjo prone është e pajisur me çertifikatë të rregullt pronësie.

ÇMIMI: 40 milion lekë

———————————-

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

+355676666765 ose +355 22 247570

▶Gjithashtu në adresën tonë të e-mail-it: [email protected]

Ndryshuar ne 16 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Korrik, 2019