Ambiente biznesi p�r shitje n� Sarreq. 1650 Sarreq

Sun Real Estate ofron për shtije ambiente biznesi të ndodhura tek ish-Shtëpia e Pionerit, Sarreq.

Ambientet ndodhen në katin përdhe të godinës dhe kanë sipërfaqe totale 696.1 m² të ndara përkatësisht në: 307.2 m², 200 m², 34.6 m² dhe 154.3 m².

Ambientet ndodhen në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Nxitoni të na kontaktoni për informacione të mëtejshme për të siguruar biznesin tuaj në një ndër zonat më të lakmuara të qytetit.

Ndryshuar ne 16 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 16 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Korrik, 2019