Apartament 2+1 36000 Durres

Okazion!!! Nga 42500Euro shitet per 36000 Euro 85m2 eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi (2+1) ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Dr. Kati I peste me ashensor. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot dhe ka hipotek te rregullt.

Ndryshuar ne 16 Shtator, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Korrik, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 16 Shtator, 2019