Shitet Apartament 2+1 i mobiluar, vetem 490€ m2, shume afer detit dhe me hipotek te rregullt 39000 Durres

Okazion!!! Apartament 2+1 Shitet per 490 Euro m2 , eshte I pajisur me guzhine dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi, ndodhet vetem 50 m nga deti ne plazh iliria Dr. Kati I peste me ashensor. Eshte I mobiluar sic tregojne dhe fotot dhe ka hipotek te rregullt.

Ndryshuar ne 9 Tetor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 14 Korrik, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 9 Tetor, 2019