Ambient Biznesi me qira pranë Kinema “Millennium” 245 Shkoder

Sun Real Estate ofron me qira ambient biznesi të ndodhur pranë Kinema “Millennium”.

Ambient ka sipërfaqe 50 m² dhe është i ndarë në 2 ambiente të cilat mund të përdoren si zyra ose mund të bashkohen.

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë dhe ka dritare duralumini.

Ka në përbërje një parabanjo dhe një banjo.

Ambienti ndodhet në një zonë mjaft të frekuentuar të qytetit të Shkodrës duke i mundësuar lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 13 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 13 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 13 Korrik, 2019