Apartament 1+1 me qira në rrugën “Vaso Kadia” 200 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën “Vaso Kadia”.

Apartamenti ka sipërfaqe 104 m² dhe ndodhet në katin e gjashtë banim.

Përbëhet nga: – salloni + kuzhina

– një dhomë gjumi

– një banjo

– verandë.

Cilësitë e apartamentit:

– ka kondicionerë në çdo dhomë

– banjo e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret

– ka një verandë të madhe.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

Ndryshuar ne 12 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 12 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 12 Korrik, 2019