Dyqan me qira te Instituti. 165 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira nj� dyqan t� ndodhur n� rrug�n "Vaso Kadia".

Dyqani ka sip�rfaqe 27.4 m� dhe ndodhet buz� rruge.

Cil�sit� e ambientit: - �sht� i shtruar me pllak�

- ka nj� banjo

- ka kondicioner

- ofron nj� frigorifer

- ka kapot�.

Dyqani ka nj� vetrat� xhami e cila mund�son shikueshm�ri t� qart� t� biznesit.

Ambienti ndodhet n� nj� zon� mjaft t� frekuentuar t� qytetit t� Shkodr�s duke i mund�suar l�vizshm�ri t� lart� dhe af�rsin� me shum� sh�rbime t� tjera.

Ndryshuar ne 11 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Korrik, 2019