Ambiente zyrash për shitje në rrugën "Vaso Kadia". 1 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron për shitje ambiente zyrash të ndodhura në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambientet ndodhet në katin e katërt dhe kanë përkatësisht sipërfaqe 52 m², 22 m² dhe 34 m².

Ofrojnë mundësi shfrytëzimi si zyra apo salla konferencash.

Ambientet janë të shtruara me pllaka dhe kanë vetratë xhami.

Gjithashtu ambientet do të pajisen me kodnicioner dhe perde.

Ndryshuar ne 11 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Korrik, 2019