Ambient biznesi për shitje tek Juridiku. 15540 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron për shitje ambient zyre të ndodhur në rrugën "Vaso Kadia", pranë Fakultetit të Juridikut.

Ambienti ndodhet në katin e katërt dhe ka sipërfaqe 18 m².

Ofron mundësi shfrytëzimi si zyra apo sallë konferencash.

Ambienti është i shtruar me pllakë dhe ka vetrate xhami.

Gjithashtu ambienti do të pajiset me kodnicioner dhe perde.

Ndryshuar ne 11 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 11 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 11 Korrik, 2019