Apartament 1+1 ne kommpleksin Mangalem 21 ne Ali Dem 39000 Tirane

Apartament i ri 1+1 ne kompleksin Mangalem 21

Apartament 1+1, me siperfaqe 53.0 m2 ne katin e dyte, me orientim nga Veri-Lindja. Hyrja e apartamentit ne forme korridori gjatesor akomodon gjithashtu kendin e gatimit i cili perfudon me tavolinen e ngrenies duke lene me te vecuar kendin e ndejtjes. Ne te djathte jane vendosur tualeti dhe dhoma e gjumit e cila komunikon me llozhen e apartamentit.

- Mundesi financimi deri ne 70%
- Pagese me keste
- Cilesi shume e larte ne materialet e ndertimit
- Zone e qete

Me lire dhe me mire nuk gjeni askund tjeter

Per me shume info kontaktoni ne:

- 0672000727
- [email protected]

#apartament #shtepi #new #shitje #tirane #construction #home #shtepineshitje #shtepinetirane #apartamentnetirane #tiranahomes #tiranahouses #apartmentsintirana #shtepiere #houseintirana

Ndryshuar ne 10 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Korrik, 2019