Apartament 71900 Tirane

Apartamenti është i pozicionuar në zonën e 21 Dhjetorit tek Rruga Artan Lenja. Informacion mbi apartamentin:• Ndërtim i Ri • Kati i 6 banim • Sipërfaqa e apartamentit: 77.3 m2 • Me çertifikatë pronësie • Orientim: Perendim. Apartamenti disponon: • Salloni Ndenjes • Ambjenti gatimit • Dhoma e Gjumit • Tualeti • Ballkoni • Sistem kondicionimi • Me Parket • E mobiluar • E investuar. Zona ku ndodhet apartameni është e qetë dhe e preferuar per banim gjithashtu të jep mundësin e te gjitha faciliteteve ( Kopsht, Shkolla, Qendra spitalore, qendra tregtare, transportit urban etj.) në kohë të shkurtër. Per një vizitë në prone na kontaktoni!Cel. : +355697015479

Ndryshuar ne 10 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Korrik, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 10 Korrik, 2019