Apartament 3 dhoma 20 € Dita pak metra larg detit 20 Durres

Apartamenti ndodhet ne plazh Iliria vetem pak metra nga deti . Eshte i pajisur me guzhine , dhome pritje si dhe dy dhoma gjumi. ka 1 krevat dopio si dhe dy tek.

Ndryshuar ne 2 Nëntor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 10 Korrik, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Nëntor, 2019