Ambient biznesi në shitje te Policia 600000 rruga Levizja e Postrribes

Sun Real Estate ofron për shitje një kapanon të ndodhur te rruga e Policisë.

Ambienti ka një sipërfaqe prej 1000 m² dhe ndodhet në katin e dytë. Është i ndarë në mënyrën e duhur për ambient zyrash.

Përveç sipërfaqes totale, mund të lëshohet me qira edhe i ndarë respektivisht në 750 m² dhe 250 m².

Ndryshuar ne 8 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 8 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 8 Korrik, 2019