Ambient biznesi me qira në Velipojë 3000 Velipoje

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në Velipojë.

Ambienti ndodhet ne vijën e parë tek pallatet Fishta.

Ka sipërfaqe 65 m² dhe ofron pamje nga deti.

Ambienti është i shtruar në pllaka dhe ofron gjithashtu një dhomë dhe një banjo.

Dhoma është e pajisur nga krevatë dhe banjoja është e kompletuar me të gjitha hidrosanitaret.

Ndryshuar ne 6 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Korrik, 2019