Dyqan për shitje në Zdrale 128000 Zdrale

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në kat të parë në rrugën “Isuf Sokoli”, në Zdrale.

Dyqani është i shtruar dhe ka vetratë xhami, duke e bërë lehtësisht të dallueshëm nga rruga kryesore.

Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 64 m², si dhe një bodrum prej 70 m².

Ndryshuar ne 6 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Korrik, 2019