Dyqan me qira pranë ADISA 165 rruga Edith Durham

Sun Real Estate ofron me qira një dyqan të ndodhur në rrugën “Edith Durham”, pranë ADISA.

Dyqani ka sipërfaqe 26 m² dhe ndodhet buzë rruge kryesore, pozicion ky që i mundëson lëvizshmëri të lartë dhe afërsinë me shumë shërbime të tjera.

Ka një vetratë xhami e cila mundëson shikueshmëri të qartë të biznesit.

Është i shtruar në pllakë.

Mund të përdoren si zyra ose biznese të ndryshme.

Ka në përbërje një banjo.

Ndryshuar ne 6 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 6 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 6 Korrik, 2019