Dyqan për shitje në Zdrale 140000 Zdrale

Sun Real Estate ofron për shitje një dyqan në rrugën “Isuf Sokoli”, Zdrale.

Ambjenti ndodhet në katin e parë dhe është i shtruar i gjithi në pllakë.

Ka vetratë xhami, qe jep mundësi reklamimi në rrugë kryesore.

Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 70 m², si dhe një bodrum prej 70 m².

Ndryshuar ne 5 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Korrik, 2019