Apartament 1+1 me qira në Rus 150 rruga Pogej

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në rrugën "Pogej", Rus.

Apartamenti ka sipërfaqe 60 m² dhe ofron: - sallon + kuzhinë

- dhomë gjumi

- banjo e kompletuar

- ballkon

I gjithë apartamenti është i shtruar në pllakë dhe ka kondicioner në dhomën e gjumit.

Apartamenti ofrohet me qira i mobiluar.

ÇMIMI: 18'000 lekë/muaj

——————————–

▶Të interesuarit mund të na kontaktojnë në këta numra kontakti:

Ndryshuar ne 5 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 5 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 5 Korrik, 2019