ambjent biznesi 1000 Tirane

Ambienti ndohet në 1 nga zonat më të aksesueshme në Tiranë, në katin e 2-të, organizohet në 3 ndarje,por mund të bëhet dhe open space sipas dëshirës tuaj. Siperfaqe totale e ambientit 200 m2. Eshte i përshtatshëm për aktivitete si zyra, call-center etj. Çmimi :1000 €/muaj.

Ndryshuar ne 4 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 4 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 4 Korrik, 2019