Godinë me qira në Rus 1500 rruga Hysen Lacej

Sun Real Estate ofron me qira një godinë dy katëshe të ndodhur në rrugën “Hysen Lacej”.

Godina ka sipërfaqe 110 m² bazë dhe 300 m² në total, ku përfshihen: bodrumi, kati përdhe dhe kati i parë.

Veçoritë e godinës: -është e rrethur me vetratë xhami 180° e godinës

-dritare duralumini me dopio-xham

-është e shtruar me pllakë qeramike

-ka panel diellor

-ka sistem sigurie me kamera

-instalimet elektrike dhe hidraulike janë cilësi italiane A

-ka sistem aspirimi

-ka kondicioner ne çdo ambient

-polici private

Godina ofron: 6 banjo me dushe dhe 6 ndarje me dhoma.

Ndryshuar ne 3 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Korrik, 2019