apartament 700 Tirane

Tek Rezidenca Kodra e Diellit 1, jepet Me qira Super Duplex me hyrje te vecante dhe shoqeruar me nje privatesi qe ta jep Rezidenca. Duplexi fillon me dhomen e ndenjes + ngrenies , dhe 1 tualet , vazhdon me katin e dyte ku gjendet 3 dhoma gjumi me 2 tualete, 1 dhome garderobe. Siperfaqe e brendshme eshte 152 m2 dhe oborr personal 65 m2. Dupleksi ne katin e pare ka nje oborr per te shijuar nje pamje te gjelbert dhe relaksuese. Eshte i pershtatshem per ata qe vleresojne cilesine dhe luksin. Cmimi: 700 Euro / muaj.

Ndryshuar ne 3 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Korrik, 2019