Garsoniere me qira tek Varrezat Katolike. 82 rruga At Martin Gjoka

Sun Real Estate ofron me qira nj� garsoniere t� ndodhur n� rrug�n "At Martin Gjoka", pran� varrezave katolike.

Garsonieria ka sip�rfaqe 30 m� dhe ndodhet n� katin e par�.

Cil�sit� e garsonieres: - �sht� e shtruar me pllak�

- ka kondicioner

- ka t� gjitha elektrosht�piaket e nevojshme

- banjoja �sht� e kompletuar

Ofrohet me qira e arreduar.

Ndryshuar ne 3 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 3 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 3 Korrik, 2019