Apartament 1+1 me qira në Parrucë. 163 Parruce

Sun Real Estate ofron me qira një apartament 1+1 të ndodhur në Parrucë.
Apartamenti ka sipërfaqe prej 66 m²dhe ndodhet në katin e pestë (V).
Përbëhet nga: – salloni
– kuzhina
– një dhomë gjumi
– një banjo
– ballkon (ndodhet në dhomën e gjumit)
Cilësitë e apartamentit: – salloni është i shtruar me parket
– dritaret janë duralumini dhe kanë grila
– ofrohet me qira i mobiluar

Ndryshuar ne 2 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Korrik, 2019