Dyqan për shitje tek Ura Dervishbeg 52500 rruga Daut Borici

Sun Real Estate ofron per shitje nje dyqan me adrese te rruga Daut Borici, Ura Dervishbeg (perballe supermarket ‘Conad’).

Dyqani ndodhet ne katin perdhe dhe ka nje siperfaqe prej 35 m² dhe eshte i organizuar ne nje dhome dhe tualet.

– Dyqani ofrohet per shitje i pamobiluar

– Eshte i shtruar ne pllake

– Eshte i pajisur me vetrate xhami per reklamim sa me te mire

– Ndodhet ne nje zone te populluar dhe te zhvilluar me biznese te ndryshme

– Dyqani eshte i pershtashem per cdo lloj aktiviteti si zyre, lokal, butik, parukeri etj.

CMIMI: 52’500 €

————————————–—————–

Te interesuarit mund te na kontaktojnë ne keta numra kontakti: +355666666765 ose +355 22 247570

Gjithashtu ne adresen tone te e-mailit: [email protected]

Ndryshuar ne 2 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Korrik, 2019