Apartament 82000 Tirane

Shitet apartament Rrug�n Don Bosko tek Hotel Ferrari.
Apartamenti ka siperfaqe 113.3 m2 dhe ndodeht ne katin e 8 banim te nje pallati t� ri me ashensor.
Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit me vete , 2 dhoma gjumi, tualeti dhe 1 ballkon qe komunikon me sallonin dhe dhomen e gjumit.
Apartamenti disponon certificate pronsie ,shitet I mobiluar dhe ka orientim Jug-Lindje. Detaje t� tjera: sistem kapot, punime cilesore, kubatur� e rregullt.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te ofron mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter.
Per ta vizituar na kontaktoni!Cel. : +355697015479

Ndryshuar ne 2 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Korrik, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Korrik, 2019