Apartament 2+1 në shitje në sheshin “Demokracia” 68600 sheshi Demokracia

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 me sipërfaqe 106m² në katin e nëntë me adresë: sheshi “Demokracia” (ish-5 Heronjtë), rruga “Qemal Draçini”. Apartamenti përbëhet: nga një sallon, një kuzhinë ,dy dhoma gjumi, dy banjo dhe dy ballkone.

Apartamenti është i shtruar i gjithi në pllakë.

Pallati ka ashensor, ndodhet në qendër të qytetit e cila të jep mundësinë e fasiliteteve të ndryshme si: teatër, kinema, farmaci, pediatër, bar- restorant etj.

Ndryshuar ne 2 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 2 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Korrik, 2019