Apartament 30,000 Shkolla e Baletit Tiran�

Tirane, japet me qera APT 1+1+A+BLK, i kompletuar 30.000 Leke (Shkolla e Baletit).
Pran� Shkolles se Baletit jepet me qira apartamenti 1+1+Blk ne katin e 4 te nje pallati te ri, 7 katesh me ashensor.
Apartamenti eshte organizuar ne 1 dhome ndenje me kuzhine.
1 dhome gjumi me kondicioner dhe ballkoni i mbyllur me dru alumini. 1 tualet dhe korridor . Apartamenti eshte me siperfaqe 58 m2 .
T� gjitha elektro sht�piake dhe mobiljet jan� t� reja, t� pa p�rdorura me pare.
Pallati afron siguri dhe mir�mbajtje.
�mimi 30,000 Lek�/ Muaj

Toni
[email protected]
0692176602

Ndryshuar ne 1 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 1 Korrik, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 1 Korrik, 2019