Ambient biznesi me qira në Parrucë 670 rruga Musa Juka

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi me sipërfaqe 67 m², të pozicionuar në katin e parë dhe me vendndodhje në Parrucë, rruga “Musa Juka”.

✔ Ambienti ka këto cilësi:

– Është i shtruar në pllakë.

– Ka dritare dopioxham dhe duralumini.

– Është i pajisur me kondicionim dhe aspirim.

– Ka një banjo të kompletuar.

– Është i rikonstruktuar.

– Është ambienti i duhur për klinikë me të gjitha kushtet bashkëkohore.

Ndryshuar ne 29 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Qershor, 2019