Apartament 2+1 në shitje në Dërgut 40720 Dergut

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament 2+1 në katin e V të një pallati me adresë në Dërgut, te kullat Italiane. Apartamenti ka një sipërfaqe totale prej 63 m² dhe ka këto cilësi:

- Salloni dhe kuzhina janë krejtësisht të kompletuara dhe të mobiluara me të gjitha kushtet

- Dhomat e gjumit janë pjesërisht te kompletuara, njëra është e pajisur me një shtrat matrimonial

- Banjo të bollshme dhe të kompletuar

- Ballkon të bollshëm

- Është i rikonstruktuar krejtësisht vitet e fundit

- Ka një ndarje perfekte të dhomave

- Ndriçohet nga drita natyrale gjatë ditës në të gjitha dhomat

Ndryshuar ne 29 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 29 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 29 Qershor, 2019