Apartament 3+1 në shitje në Xhabiej 61080 Xhabiej

Sun Real Estate ofron për shitje një apartament të ndodhur në Xhabiej.

Apartamenti ka sipërfaqe 110 m² dhe ndodhet në katin e dytë.

Përbëhet nga: – dy sallone,

– dy dhoma gjumi,

– një banjo,

– një ballkon.

Cilësitë e apartamentit: – është i shtruar në pllakë

– ka dritare duralumini

– banjo të kompletuar me të gjithë hidrosanitaret e duhura

– ka kondicioner në sallon

Apartamenti shitet i mobiluar dhe ka dokumentacion të rregullt.

Ndryshuar ne 28 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Qershor, 2019