Apartament 2+1 me qira pas Rektoratit. 250 sheshi 2 Prilli

Sun Real Estate ofron me qira nj� apartament 2+1 t� ndodhur pas Rektoratit.

Apartamenti ka sip�rfaqe 108 m� dhe ndodhet n� katin e tret�.

P�rb�het nga: - sallon + kuzhin�

- dy dhoma gjumi

- dy banjo

- dy ballkone.

Cil�sit� e apartamentit: - �sht� i shtruar me pllak� laminat

- ka 2 kondicioner�

- dritare durlumini t� pajisura me grila

- banjot jan� t� kompletuara me t� gjitha hidrosanitaret e duhura

- pallati ka ashensor.

Apartamenti ofrohet me qira i arreduar.

Ndryshuar ne 28 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 28 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 28 Qershor, 2019