Apartament 1+1 në shitje në Sarreq 52000 Sarreq

un Real Estate ofron për shitje një apartament 1+1 në shitje me sipërfaqe 80 m² në katin e tretë të banimit.

Apartamenti ndodhet te ish-Shtëpia e Pionierit.

Pallati është i ri dhe ka një dhomë gjumi, një sallon dhe një banjo.

Shitet i pamobiluar.

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019