Apartament 225750 Tirane

Shitet, apartament n� zon�n e Bllokut.
Informacion mbi apartamenti: ndodhet n� katin e 10 banim me siperfaqe 107.5 m2.
Organizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi, 2 tualete, ballkoni.
Apartamenti ka orientim Jug-Perendim disponon punime cilesore dhe kubature te rregullt.
Zona ne te cilen ndodhet apartamenti te jep mundesin e te gjitha faciliteteve ne kohe te shkurter.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!

Cel. : +355694266028

Ndryshuar ne 2 Korrik, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 2 Korrik, 2019