APARTAMENT 450 Rruga e Kavajes

jepet me qira apartament tek Rruga e Kavajes 130 m2 kati 7 me ashensor akses nga qendra dhe rruget kryesore .

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019