Lokal 220500 Durres Plazh

Shitet lokal në Durrës në zonën e plazhit. Informacion mbi Biznesin : • Kati 0 • Sipërfaqa totale: 147m2 • ndodhet në vijën e parë të lokaleve •ofron mundësi zhfrytëzimi të plazhit për të vendosur shezllone • Sistem aspirimi dhe kondicionimi .Lokali ka klientelë të ngritur prej disa vitesh. Objekti ofron mundësi për të bërë investim. Për ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019