Vila 250000 Perball Malazjanit

Shitet, vil� tek "Kthesa e Kamz�s". Vila ka struktur� 2 kat�she. Banesa ka sip�rfaqe totale 358m2, dhe 504 m2 truall, �sht� e organizuar n� 3 dhoma gjumi, 1 sallon ndenjie, 1 ambient gatimi, 2 tualete dhe tarrac�. Vila disponon dokumentacion t� rregullt hipotekor. Orientimi shum� i mir� b�n t� mundur q� t� jet� e ndri�uar gjate gjith� dit�s. Vendodhja e favorshme b�n t� mundur aksesimin e faciliteteve q� ofron zona. Vila ka mund�si p�r t� shtuar edhe nj� kat. P�r ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019