APARTAMENT 56840 Rruga 4 Deshmoret

Shitet apartament tek rruga "4 D�shmor�t". Apartamenti ka struktur� duplex dhe �sht� i pozicionuar n� katin 1 me sip�rfaqe 58 m2. Apartamenti disponon dokumentacion t� rregullt hipotekor. P�r ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019