Apartament 116600 Tirane

Shitet, apartament n� zon�n Zogu I Zi tek Kompleksi Foleja e Gjelb�r.
Apartamenti ndodhet ne katin e 4 banim me pamje nga brenda kompleksit dhe siperfaqe 104.4 m2.
Oragnizimi: Salloni I ndenjes, ambjenti gatimit, 2 dhoma gjumi , 2 tualete, ballkoni.
Kompleksi ka punime cilesore dhe kubature te rregullt.
Kompleksi Foleja e Gjelb�r ofron standartin e ri t� banes�s me gjith� cil�sit� e nevojshme p�r t� jetuarin n� komfortin optimal t� nj� banese.
Per nje vizite ne prone na kontaktoni!
Cel. : +355694266028

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019 Shiko te gjitha reklamat e ketij perdoruesi

Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019