APARTAMENT 43500 Kthesa Kamzes

Shitet apartament 2+1 tek "Kthesa e Kamz�s", komleksi "Garden City" . Apartamenti ndodhet n� katin e 5 banim. Apartamenti ka sip�rfaqe totale prej 104 m2 dhe �sht� i organizuar n� nj� sallon ndenje, ambient gatimi, 2 dhoma gjumi, 1 tualet me dritare dhe 1 ballkon . Orientimi i mir� i mund�son sht�pis� ndri�im p�rgjat� gjith� dit�s. Vendodhja e favorshme b�n t� mundur aksesimin e faciliteteve q� ofron zona. Apartamenti �sht� n� proces hipotekimi. P�r ta vizituar na kontaktoni!

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019