Shtëpi private 3+1 në shitje te Mëhalla e Çakajve 42450 Mehalla e Cakajve

Sun Real Estate ofron për shitje një shtëpi private një-katëshe 3+1.

Shtëpia ka një sipërfaqe prej 99 m² dhe ndodhet te Mëhalla e Çakajve.

Prona përfshin tri dhoma gjumi, një sallon dhe një banjo.

Është e mobiluar dhe ofron edhe 200 m² oborr.

Ndryshuar ne 27 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 27 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 27 Qershor, 2019