Ambient biznesi në shitje te Dekori 60000 rruga Arkitekt Sinani

Sun Real Estate ofron për shitje një ambient biznesi/dyqan në katin përdhe në Parrucë, në rrugën “Arkitekt Sinani” (te Dekori). Ka një sipërfaqe prej 50 m².

✅Ambienti ka këto karakteristika:

– Përbëhet nga dy salla, njëra për pritjen e klientëve, tjetra për shërbimin e ofruar.

– Ka vetratë xhami në pjesën ballore të tij si dhe grilë me telekomandim.

– Ka një banjo të kompletuar dhe dy kondicionerë.

– Tavani është i varur dhe ka ndriçim me spote.

– Është ideal për klinikë dentare, por mund të përdoret edhe për shërbime të tjera.

Ndryshuar ne 26 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Qershor, 2019