Ambient Biznesi me qira tek Dhoma e Tregtisë 245 rruga Vaso Kadia

Sun Real Estate ofron me qira një ambient biznesi të ndodhur në katin 0, tek Godina e Re tek Dhoma e Tregtisë.

Ambienti gëzon një sipërfaqe prej 37 m² dhe është ideale për ambient zyre.

Ofron dhe një banjo.

Ambienti është i shtruar i gjithi në pllakë dhe dritaret janë të pajisura me grila.

Zona në të cilën ndodhet ambienti ka mjaft lëvizje dhe pozicioni buzë rrugës e bën lehtësisht të dallueshëm nga personat.

Ndryshuar ne 26 Qershor, 2019 Shperndaje ne:
Listuar ne: 26 Qershor, 2019
Informacioni presupozohet i sakte, por i keshillojme bleresit te verifikojne te gjitha te dhenat.
Modifikuar per here te fundit ne: 26 Qershor, 2019